Pewnie już za dużo nie zostało dziś obrót ponad 800 mln i udało im się wrócić na dość wysoki, w mojej ocenie kurs 35 zł. Pewnie jak przestaną wspomagać kurs to będzie taki zjazd (z górki na pazurki), że aż stach się bać lepiej chyba szybko przesiąść się na orange.