Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,65 zł , zmiana od tamtej pory: -48,18%

Re: Ciekawe kto sprzedaje?

Zgłoś do moderatora
Dnia 2017-08-01 o godz. 17:01 ~Daro napisał(a):
> Ciekawe kto sprzedaje po 1,68 zł poszło sporo a przecież napisali że od 1,5 do 2,50 zł będą skupować. Więc po co sprzedają.

bo na razie chcę skupić po 1,50 zł
  • Ciekawe kto sprzedaje? Autor: ~Daro
  • Re: Ciekawe kto sprzedaje? Autor: ptak123

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMPERA -4,47% 0,85 2020-09-23 16:42:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.