Przepraszam Cie nht ale duzo się jeszcze musisz nauczyć o inwestycji na GPW.
Nie nazywaj głupcem tych którzy zainwestowali w Techmex.
Jest duża szansa , że wyjdzie na prostą a poza tym te osoby które kupiły papier w cenie 70 -85 gr zarobiły już sporo kasy - a o to tu chodzi.