Nie wiem co ten gość rozumie przez "normalne ceny". Jeżeli sprzed pandemii no to może zapomnieć przy tych cenach surowców, stal tez trzeba wyprodukować z księżyca się nie bierze. A jeżeli o cenie w okolicach szczytów z zeszłego roku, no to moge się z nim zgodzić.