Oj, jak wy nic nie rozumiecie..
Odpalili czołg. Akcyjki odebrane ponad 15 groszy taniej. Nie będzie rakiety, tylko powolny marsz w górę. Zanim się leszcze połapią to dojdzie do tych 0,5 we wtorek. Teraz te zacne rybki mają pełne gacie i zastanawiają się dlaczego dalej nie spada skoro oddali akcje a powinno wg wpisów na forum lecieć na 0,29. No i oczywiście stoją z boku. Żerować zaczną przy 0,8