Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,45 zł , zmiana od tamtej pory: 3,10%

Re: chytry plan

Zgłoś do moderatora
"Chytry plan" to mają Włosi... Drugi raz to samo - techniczne, ale przede wszystkim psychologiczne blokowanie kursu przez "rzekome wezwanie", następnie zbieranie papierów od "cwanych szybkich chytrusków" przed zapisami... To drugie, to taki prezent na święta dla wymęczonych markotnym kursem po pierwszym, a zarazem "proroctwo" notowań po zakończeniu wezwania... Cena wezwań ta sama pomimo diametralnej zmiany sytuacji prawnej w spółce, o inflacji i parytetu EUR/PLN nie wspominając.
Przepraszam, przecież to wzywają inne spółki: WORK SERVICE i GI GROUP POLAND... To zupełnie zmienia postać rzeczy, czyli po jednym tylko wezwaniu.
Czy to wezwanie dojdzie do skutku? Czy to ważne... Ważne, że poziom przez Włochów wyznaczony (cena rekomendowana) i zbieranie przed, po, przed i po - może już nie będzie takie ważne.

1 akcja za 0,3 EUR... 30 eurocentów... Żenada... Kto tak nisko wycenia swój czas i zaangażowanie... o wartości biznesowej byłego WS nie wspomnę...

Moich nie dostaniecie - będę, jak kleszcz na dupie psa... Mały, nie znaczny, a krwi ubywa... i strach przed boreliozą... Co zwiedzę z psem, to moje...

Pozdrawiam

Exciter1975

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
GIGROUP 1,00% 1,50 2022-06-29 09:15:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.