Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,54 zł , zmiana od tamtej pory: 8,19%

Re: Chyba zapłacili?

Zgłoś do moderatora
Po obrotach i kursie widać, że fundy wyczekują, a Ulica nie lubi niepewności i realizuje groszowe zyski. Jeśli nie pojawi się do końca dnia komunikat że nie zapłacili, w przyszłym tygodniu wrócą fundy i będziemy się powoli witać z 4 z przodu.

Osobiście nie wyobrażam sobie, żeby podpisali aneks mówiący o wzroście ceny o 38 milionów i się teraz wycofali. Już poprzednio Famur komunikował, że ostatnie przełożenie transakcji miało związek z zamierzonym podniesieniem ceny.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FAMUR 0,26% 3,83 2023-03-31 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.