Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,56 zł , zmiana od tamtej pory: 4,04%

Re: Chyba zapłacili?

Zgłoś do moderatora
Gdy półtora roku temu przy poziomach 2.2 pisałem, że za rok mieć będziemy tu ponad 3 to prawie wszyscy mnie wyśmiali. A gdy 10 miesięcy temu zapytałem nieśmiało o przypuszczalny związek Famura z atomem. To napisano mi, że to nie ta liga...Jak ktoś mądry i cierpliwy to tu zarobi dużo $$$

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FAMUR 0,65% 3,70 2023-03-21 10:45:34
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.