Większość obrotu wczoraj i dzisiaj była na +. Jedna osoba zrzuca wam te akcje za raptem 100k, przy dziennym wolumenie 900k. Bez nagłego, mocnego popytu tak będzie.
Jak masz dostęp do arkusza to po prawo są równo poustawiane zlecenia po 2000, 3000 akcji od jednej osoby. Gość sobie cały czas skupuje nisko akcje i opycha wam na 1.6. Trzymajcie to nie będzie miał z kim handlować