Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  37,30 zł , zmiana od tamtej pory: -3,49%

Re: Chyba pora skończyć ten boczniak ?

Zgłoś do moderatora
Niestety to prawda, to nie trend boczny a spadkowy.
Presja ze strony materiałów(PVC i Drewno podrożały o co najmniej kilkadziesiąt procent) do tego planowany wzrost kosztów energii elektrycznej, wzrost płac, wzrost inflacji oraz możliwy wzrost stóp procentowych może przewyższyć wzrost dynamiki sprzedaży oraz wzrost eksportu.
Sam wyszedłem po kilku latach, ale spółka nadal TOP 3, czekam na wyniki finansowe i rozwój na rynkach.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DECORA -1,91% 36,00 2021-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.