Nikt nie porusza tematu przyszłej dywidendy, przecież jak ktoś brał po 15, 18, 25 to ile przytuli z przyszłej dywidendy ?! przecież to będą straszne pieniądze!! dlatego tak zbieraja grubasy, przyszły kurs kursem, ale jak ktoś zbierze teraz, to będzie w przyszłości kasował rok w rok grube miliony z samej dywidendy, tu są "konfitury"