Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,10 zł , zmiana od tamtej pory: 78,69%

Re: Chmielewski oddał akcje

Zgłoś do moderatora
Vito - blagam, Ty tak na serio... Szybciej dostaniesz 1000 + i bon na jarmarczne piwo od pogłowia niż któremuś z szulerni stanie się krzywda.

Wracając do meritum. Baba z wozu za świetną cenę. Spółka idealna, zyski perfetto. Jeżeli tego nie wykorzystają, to są frajerami, a my z kilkoma akcjami też. Niemniej czuję, że za jakiś czas polecimy na właściwe poziomy, bo od lat spółka daje ku temu podwaliny.

Podobnie było z NVV, tylko tam nie było sensownych zysków. Dziś po latach męczarni widać, że było warto brać kiedy było nisko. wydaje mi się, że Eonet mała łyżeczką też można wciągać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EONET -2,68% 10,90 2021-01-13 12:20:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.