Akcje XTB akurat mam i na nich nie tracę. Jednakże optyka tego biznesu jest mętna. To typowa gra w trzy karty czyli CFD. Jak ryzykowne jest to zajęcie ostrzega sam broker. 70 % jego klientów na tym traci. Niedługo opuszczam ten okręt , 0,5 zł wzrostu i baj, baj.. w ciągu miesiąca zarobiłem 2%. Spółka jest więcej niż ryzykowna i nie warto wkładać w nią swoich pieniędzy.. AMEN