Ostatnio dosc glosno w mediach o CFG ale bez wynikow nie ma co sie ludzic ze to ruszy.
Potrzebuja jednego, dobrego tytulu ktory im sie dobrze sprzeda a to bedzie ptwierdzenie objetej strategii i wtedy mozna liczyc na wzrosty. Do tego czasu kaszana na tych poziomach.