adameczek na poczatku swojej kariery na tym forum tez byl tak entuzjastyczny ale po kilku miesiacach odpalania rakiet w kosmos (ktore nigdy nie wystartowaly notabene) zluzowal troche. Byc moze jest na CFG potencjal ale trzeba jeszcze poczekac, mysle ze za rok moze byc troche ciekawiej.