.............I masz widły Centrocap to walor wybitnie smieciowy trudno trzeba uznac swoja glupote i naiwnosc w obiecanki króla dla ktorego zwykły leszcz jak my jest niczym
WIEKSZOSC MUSI REKE WŁOZYC W OGIEN BY SIE POPARZYC BU haha
PS
ALE RÓWNIEZ ZAWSZE ZNAJDA SIE TACY DLA KTORYCH TEN WŁASNIE MOMENT BEDA UWAZAC ZE SA WYBRANCAMI
TO NIE KONIEC JESTEM ZA WAMI BU haha