nikt mi nie powie ze to złe info..... jeżeli podwyższa się kapitał w spółce zależnej o 34mln zł i nadal centrozap ma 100% udziałów w tej spółce to wyglada nawet zbyt pieknie aby bylo prawdziwe.:-) nie moge sie nadziwic ze kurs jeszcze nie drgnął. widać jednak totalną nieufność do zarządzających z czym niestety można sie zgodzic. ale fakt jest faktem.....