Dnia 2011-09-13 o godz. 09:02 ~2323 napisał(a):
> przypominam we wrześniu podpisanie umowy na budowę zakładu
> w Komi tak mówił zając
Jak to ???
Przecież oni już z tego zakładu drewno sprzedawali
Co prawda nie ujęli tego w księgach ale do Czech coś podobno jechało
Co jest grane ???
Drewno nie dojechało przez kolejarzy ???
Rozkręcili złodzieje tory ???
A Putin co tam wizytował ???
Może był tylko na polowaniu