Ja czekam aż królik wypuści akcyjki po 0,11 PLN, potrzymam je dla niego kilka lat, a później oczywiście oddam jemu lub innemu frajerowi którego królik w tym czasie będzie chciał ubrać tylko na trochę innych poziomach ( bez 0 i przecinka na początku )