Sorry nigdy nie pisałem o oszustwach to wy sobie tak dorabiacie do waszych niespełnionych oczekiwań ..Z drugiej strony nigdy spółka nie podała na co poszły pieniądze z poprzednich emisji.A ja każdą inwestycje traktuję na zasadzie kółeczka i radzę wam to samo.Nawet te z wig 20.I tyle w temacie jak to niektórzy z was piszą.