Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,40 zł , zmiana od tamtej pory: -80,58%

Re: cena emisyjna

Zgłoś do moderatora
https://www.parkiet.com/article/20210317/KOMUNIKATY/303179957

"Zgodnie z przyjętymi założeniami, po udzieleniu niezbędnych zgód korporacyjnych, Spółka planuje podwyższenie kapitału zakładowego o kwotę 25 000 zł w drodze emisji 250 000 akcji w ramach utworzenia kapitału docelowego. Planowane podwyższenie kapitału to realizacja działań Spółki podjętych w drugim półroczu 2020 roku, kiedy Spółka planowała emisję 150 tys. nowych akcji w ramach kapitału docelowego [w związku z poszukiwaniem potencjalnych celów akwizycyjnych] oraz 135 tys. poprzez emisję nowych akcji w ramach emisji prywatnej. Ze względu jednak m.in. na sytuację rynkową, przedłużające się rozmowy zarówno z inwestorami jak i podmiotami mogącymi być potencjalnymi celami akwizycyjnymi, realizacja ww. zamierzeń w ubiegłym roku była utrudniona wobec czego Spółka zamierza ponownie ubiegać się o uchwalenie kapitału docelowego, który pozwoli na elastyczne zarządzanie nowymi emisjami." 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON 7,17% 2,99 2023-01-23 14:22:45
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.