Ja nawet za 4k kupie, niestety nie idzie wyczuc kiedy spadnie i jak spolka sobie z tym poradzi, chwilowo kwarantanna bedzie przedluzona tylko niewiadomo o ile...polacy sobie pikniki urzadzaja zamiast sie pozbyc tego wirusa...moze za chwile zobaczymy super spadek, albo turbo wzrost a potem spadek za tydzien np...promocjami w internecie nie ugraja tyle zeby sie odbic, tak jakby byli otwarci w galeriach, pytanie czy jest cos czym zdolaja? i czy wroca kiedys na swoj poziom?