widzisz tu niektórzy potrafią zrobić coś z niczego i jeszcze na tym zarobić a ty stoisz z boku, obserwujesz i marudzisz jak stary dziadek, jesteś expertem od marudzenia-nie masz akcji tej spółki to po co to robisz?- to samo pisałeś przy kursie 20 złotych, ty plus inni experci typy ZNAWCA NC - teraz ZNAWCA trudnych spraw wieszczyli kurs 1o złotych-, albo mniej-szkoda że w historii już tego nie można znaleźć