Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,60 zł , zmiana od tamtej pory: -73,02%

Re: Carpathia AERO

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-07-09 o godz. 12:41 ~Ted napisał(a):
> Dziękuję za inf. Pozostaje czekać i mieć nadzieję. Posiadam parę tyś. akcji Carpathi właśnie na Aero. Dość wk.... jest patrzeć jak tu tak ładnie idzie do góry, a tam lipa.

A możesz powiedzieć co zrobić, żeby można było inwestować na AERO?/???
Ja kupuję i sprzedaję od Frankfurtu przez Stany i Kanadę po Australię, ale kurczę nawet nie sprawdziłem, czy mam gdzies na którymnś rachunku dostęp do AERO w Rumunii :-)
Ja sprawdzam, a Ciebie proszę o odpowiedź

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CARPATHIA -2,86% 3,40 2022-05-27 09:31:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.