Dnia 2022-01-21 o godz. 11:31 ~Who napisał(a):
> Kto to wie... Może już nie spadnie, jeśli restrukturyzacja będzie to taniej się nie kupi.
Restrukturyzacja i uzdrawianie zakładu trwa od 2017 roku i zamiast poprawy są coraz większe długi.
Obecnie największym problemem Ursusa jest to ze nie ma za co przeprowadzić upadłości bo to też niestety kosztuje...