Ostanie zagrywki jeśli chodzi o optymalizację podatkową. Spółka ma bardzo dobre fundamenty. Jeśli wierzycie wyłącznie w AT to rzeczywiście uciekajcie na rynek crypto. Dla mnie Bowim to pewniak na przyszły rok !! Zdrowych, Spokojnych Świąt wszystkim życzę :)