I będzie niestety niżej. Ma wrażenie, że ogólnie jest ewakuacja z GPW na krypto. Niestety również sprzedałem na stracie i poszedłem w krypto. Ale jak się odkuje to wrócę odebrać co moje. No chyba że mi się spodoba to nie. Na GPW zostaną sami cwaniacy i fundy, Które ogrywają ulice. Tylko że bez ulicy sami też się wykrwawią. To będzie smutny koniec.