wciąż będzie podbijanie, czy w końcu znormalnieje handel na dacie?..
na razie sypacz wciąż bawi się w podbitki, czyli sypanie potrwa...
mikry, mikroskopijny popyt jest ponizej 3,25
ale to chyba raczej dla sprawiania zaporowego wrażenia niz dla rzeczywistego kupowania - bo wolumeny są cieniutkie...