Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  170,45 zł , zmiana od tamtej pory: 8,98%

Re: C/Z 13,3, PEG 0,02 - dlaczego shortowane?

Zgłoś do moderatora
Smieszne jest to ze podajesz wskaznik C/Z dla ccc - wiesz z czego sie bierze tak niski wskaznik ? Zerknij sobie na zysk operacyjny ccc za ostatnie 4qw. Bylo to juz tutaj tyle razy walkowane.

Shorty to glownie algorytmy tam zazywczaj nie ma ingerencji clzowieka - tutaj mielismy bardzo duze wzrosty potem emisja i gdzies sie im zapalila lampka na zielono i zaczeli shortowac, jak jakis pattern im wpadnie robia swoje - majac po kilkaset pozycji na raz dla nic to co sie stanie na ccc to bedzie jakis bardzo maly procent na wynikach calosci.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CCC 2,34% 185,75 2025-09-22 15:36:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.