Były, żeby móc napisać "wyjolem" trzeba najpierw włożyć.. ze stylu pisowni wynika, że jesteś tumanem co tego nie potrafi.. Zresztą g.. mnie to obchodzi, wyp...j na spółki gdzie "inwestujesz" i uwolnij forum akcjonariuszy Brastera bo zaduch i fetor wnosisz głupotami, które płodzisz..