a ty sie zastanawiałes po ile bedzie kurs przy takim wielkim codziennym spadkiem jak teraz gdzies po 17 zl to info nie spowoduje ze kurs urosnie do 30 zl oczym mowa ja tego nie pisze zeby was wkurzyc tylko uswiadomic wam ze nie warto tracic kasy na takich wydmuszkach tez to miałem i sprzedali mnie na sl ale spolka jest słaba miałem tu jakies 50 tys reszte na cfi i jsw porównujac zyski to chce mi sie smiac na cfi wyjołem na czysto 780000 tys na brasters 8 tys nie tracie czasu dzis znowu na cfi okazja na 15%