Powiem tak nie sprzedam własnych akcji min 4 lata
trzymam te wagi na Orlenie i kolekcjonuje dalej /długi termin
Już pisałem wcześniej popatrz na wycenę np Kęty chodzi o wycenę 700 up
Z dywidendy znowu kupię i może teraz spadać do 25 lipca codziennie po 4 procent:)
długoterminowo Orlen Kghm i niektóre spółki budowlane/amen !!!
Nie polecam nikomu to moja osobista opinia po rozważeniu nawet spadku do 20% będę dokupował
Oczywiści można wszystko sprzedać i założyć lokatę na 3 miesiące ale pociąg mamy w ruchu.
Ja już odliczam czas do następnej dywidendy, orlen to są moje obligacje !!!