Dnia 2016-12-20 o godz. 22:20 ~naczelnik napisał(a):
> Ta spółka nastawiona jest na robienie realnego rzetwlnego biznesu bez pompowania wyników. od przyszlego roku spółka dywidendowa. w najbliższej przyszłości dofinansowanie dotacyjne a potem leasingowe i vc.
niby z czego wypłacą tą dywidendę? buahahaha, z kolejnej straty i 0zł przychodów?