To bardzo podobnie jak ja. Z drugiej strony co tak Ci zależy żeby 58 nie padło? Nie masz papiera a przecież nie martwisz się o noł nejmów z bankier? Ja bym chętnie chciał zobaczyć jak 58 pada i leci jeszcze niżej do poziomów mniej więcej kiedy ja wchodziłem podczas podbitka na 70+