W końcu widac aktywność i zaangażowanie. Discord, youtube, fb, wszystko aktualizowane posty i wątki podbijane. Jest realna promocja gry. Prezes dowiózł we the refugees, opinie są pozytywne. Jest to dobry prognostyk na przyszlosc. Mam nadzieje, ze od jutra lecimy na 3zl.