tutaj trzeba przyznać rację :) bo zabezpieczenie w postaci ich kryptowaluty, której będą mieli dziesiątki czy setki mln, to żadne zabezpieczenie :) bo zakładam, że ich kryptowaluta nie zrobi jakiejś furory więc nawet T2P tego by nie mógł upłynnić, a tylko by miał wirtualnie jakieś aktywo, które byłoby ozdobą hah