No i dlaczego termo nie chce gonić w rynek tych swoich wynalazków pod swoim szyldem? Tu się kupy nic nie trzyma
Gdyby to była niezależna firma działająca w takiej branży, z doświadczeniem, ludźmi, historią to ok a to współpraca z papierowa spółka :) chyba że mają jakieś osiągnięcia?