Liczy się d(przychodu)/dt oraz potrzeby rynkowe na świecie.
I to jest miarą sukcesu firmy
Oba parametry są tu bardzo obiecujące i już dały częściowe wzrosty.
PS
Jeśli ktoś jest BYŁY, to znaczy że już go NIE MA, A Z TAKIM NIE WARTO DYSKUTOWAĆ :-)
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ!