13 sesji 11 spadkowych cos pomyliłes zbliza sie 1 z przodu nie te kierunki to trup ci co wyszli to sa goscie wy marzyciele tu nigdy nie bedzie wiecej bo nie maja kasy spojrzec na raport strata to skad wezma kase ja wam powiem wezma od was z emisji firma bedzie sie rozwijac a kurs po 10 wy na tym stracicie to pewniak