Oczywiście, że tak jest:
polityka dywidendowa Dział II pkt 2 "Intencją Zarządu jest rekomendowanie Walnemu Zgromadzeniu wypłat dywidendy w wysokości 25% zysku netto Spółki za dany rok obrotowy („Dywidenda Docelowa”) lub wyższej, z zastrzeżeniem postanowień niniejszego działu II" Więc mamy intencję 25% lub wyższej. Cała reszta działu II mówi, kiedy to może być niższa, bądź nie być wypłacona wcale. Więc intencja została złamana - oczywiście odstępstwo zawsze można wytłumaczyć, co też uczyniono.