Dnia 2019-10-25 o godz. 16:02 ~src napisał(a):
> Nie oddają bo jak ktoś kupił po 50 albo 90 gr to już woli trzymać papier niż wywalić z taką stratą. Właśnie dla takich posiadaczy jest tu termo inwestor i rozwaga. Ograniczają podaż poprzez budzenie nadziei u ubranych że zaraz będą umowy i wyjdą na plus.
> > Bolek a Ty co sądzisz o SAH Trading BV?
nic nie sadze mnie nie obchudzi co to jest gram wedlug AT:))