Dnia 2013-03-22 o godz. 16:10 ~df napisał(a):
> ciekawe czy jest ten, który najbardziej się tutaj rzucał,
> Uv* ... no i jeszcze nijaki fobi
Teraz te ogolone barany beczą w swoich śmierdzących blokowych pokoikach.
Bez futra
a zima ma jeszcze potrzymać do połowy kwietnia:))))