Aha :) to dobrze że Ci dobrze. Ciekawe. A jam ostrzegało się przed t2p i razem z innymi mnie tu za to atakowaliscie wysmiewajac ad personam (wtedy chyba miałeś akcje stąd ta haniebna postawa) i ludzie ktorzy podjeli na tej podstawie decyzje mają się tak dobrze jeśli chodzi o samopoczucie?
Gordon może się tu wypowie lub inwestor