Dnia 2020-02-25 o godz. 11:04 ~src napisał(a):
> Super. To ustawiam się na 25gr. Ale zarobie. Uda mi się jak Tb wziąć 100k w dołku?
nie kupuje akcji termo narazie zebys byl kumaty src z raciborza to bys sie domyslil o czym pisalem i zalozylem post o koronowirusie pod to ida spadki poki co trzymam ski certy na dax i mi z tym dobrze