Dnia 2019-12-30 o godz. 19:23 ~src napisał(a):
> Zobaczymy jak akcje po 20 gr poda w rynek to co zostanie ze "wsparcia" na 28
src czemu nie potrafisz odpowiedziec na moje posty ktore napisalem u kevina tylko zakladasz kolejny watek od tego wsparcia i opory peknie wsp 28 jest kolejne 20gr na dzien dzisjejszy mam niewiele akcji term wiec zawsze mozna dokyupic na kolejnym wsparciu 20gr,ja ci juz src po raz nty udowolnilem ze 3 kolka w 2019r daly mi ponad 600% zysku na samym termo wiec o moj porfel sie nie boj bo gram za polowe kasy z zysku teraz na termo daj mi spolke co dala w rok 600% ty jestes grasz dlugoterminowy ja krotko badz srednioterminowy taka jest roznica jedna z nielicznych spolek ktore rosna dzien w dzien z lekkimi korektami jest nort coast z 2zl dzis 17zl wkleilem wykres https://www.gg.pl/dysk/pl3EyhzYe1zHp13EyhzaKFI/nort.png,