Patrząc na wolumen jestem spokojny - komuś bardzo zależy na zbiciu kursu..Coś wie ...Moim zdaniem ten ranny pakiet 500 000 wystawiony na kupnie po 3,50 sondujący " prawą stronę " oznacza niedługo up..Sprawdził " grubas " zobaczył co się dzieje i zdjął zlecenie..Czyżby zarządzający fundem ? Zobaczymy..Trzymać nie sprzedawać..Dzisiaj jakiś malutki " rekinek " coś próbuje ugrać ale jest za cienki..