no jak planują 24,5 mln wyemitować licząc po 3 zł to pozyskają 75 mln to spółka powinna być warta dużo więcej.
niezłe robią zamieszanie na rynku siedzą cicho i co jakiś czas strzał, strzał jak snajper cisza niby nic a za chwile informacja i do przodu. Działą to jak ten Scholz niemiecki a to polska spółka...
rzadko takie spółki się spotyka w ogóle na GPW a na NC to tylko ZWG, Medical i Ekoexport tak sobie szły.
widać też że mają mocny PR bo fundusze do nich lgną jak muchy ujawnione mają dwa wielkie fundusze a pewnie poniżej 5 mają kilka ciekawych..