Vvd to stan umysłu... Ale też nieźle się zarobilo i tam, nadal mam akcje, dokupowalem poniżej 1,1, ale coś się tam też zaczyna dziać. Trafili na trudny okres z obligami z grunt, że rolka połowa tak, jak zakładałem. Na VVD czekam na RB na NS to powinno rozruszać arkusz po lewej. Też tak kojarzyłem Ciebie, ale nigdy nie wiem czy ktoś zmienia nick czy nie, powodzenia i tu