Gdybym nie widział to bym nie siedzial na VAR, jak dla mnie 20.03 może dużo namieszać, nie wiem ile to potrwa, ale liczę, za jak zaparkuje kapitał na długi okres to może być bardzo ciekawie. Dajmy im szanse na wykazanie się, łatwo nie będzie i tonchuba każdy wie z jeśli był czy jest długo na giełdzie. Do tej pory się nie sparzylem. To nie kontrakty, gdzie trzeba szybko reagować, ale jeśli kurs jest niżej niż przed wydaniem gry a kapitalizacja, jak na gamedev nie jest wygórowana to dobrze wróży na przyszłość. Podsumowując liczę na dobre zyski, ale zsbybje mieć trzeba kupować również na tych poziomach, ja się nie boję