Dnia 2018-02-14 o godz. 16:29 ~re napisał(a):
> Po co Ty te wątki odświeżasz i zadajesz te swoje durne pytania ? Weź się za lekcje lepiej
Nie ma durnych pytań.
Są tylko durne odpowiedzi.
A na pytanie dlaczego Zarząd nie objął nowej emisji nie ma odpowiedzi ani durnej ani mądrej.